Yeni Mermer Calacatta Mermer

30.11.2022
Yeni Mermer Calacatta Mermer

Ev ve ticari projelerde doğal ve de otantik bir doku elde etmek isteyenler için Calacatta mermer doğru bir seçim olmuştur. Calacatta Mermer daha çok döşeme ve kaplama için uygun olmaktadır. Calacatta Mermer hiç geçmeyecek modası ile yaşam alanlarımıza sihirli bir dokunuştur. Yeni Mermer firması bu alanda profesyonel  ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Calacatta mermer beyaz bir zemin üzerindeki koyu gri damar yapısı ve de bu damar yapısının yoğun şekilde olması ile öne çıkmaktadır. Bu mermer türü çeşitli seleksiyonlara sahiptir. Bu seleksiyonlar damar yapısı ve taşta göülen grilik yoğunluğuna göre ayırt edilmekedir.

Calacatta Mermer ’in belli başlı alt çeşitleri olarak Calacatta, Calacatta White, Vagli, Caldia, Oro, Calacatta Borghini ve Altissimo bilinmektedir.

Calacatta Mermer

En yüksek fiyatlı İtalyan mermerleri içindeki Calacatta mermer, bu özelliği ile çok daha sınırlı olan bir kullanım alanı içerisinde görülmektedir. Mimar ve tasarımcıların beyaz renge hayranlığı genellikle Calacatta mermer ile pekişmektedir. Calacatta mermer projelerinde ferah bir hissiyat yaratmak isteyen mimarların öncelikli tercihlerindendir.

Bu mermer türü yaşadığımız alanlarda, daha çok mutfak ya da banyo uygulamalarında görülmektedir. Calacatta mermer mutfaklarda tezgah uygulaması üzerinde ilgi görmektedir. Ayrıyeten bu mermer çeşidi zemin döşeme ve duvar kaplama olarak da kullanılmaktadır. En küçük mekanlarda dahi beyaz renk tonunun vereceği ferahlık hissiyatı ile birlikte calacatta mermer bu alanları geniş gösterme özelliğindedir. Yine ev dekorasyon ürünlerinde de calacatta mermer ile imalatı yapılan yemek masası ve orta sehpa ile mekanlara zenginlik, kullanım rahatlığı, uzun ömür garantisi ve şıklık katılmaktadır.

Kaliteli Mermer Ürünleri

Yeni Mermer şirketi müşterilerine tedarik ettiği mermerlerin kalite kontrolünü sağlayarak ihracat odaklı bir faaliyet yürütmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Yeni Mermer firması mermer sektöründe tecrübe kazanmış ve sektörde lider olmuştur. Yeni Mermer firması koleksiyonlarında farklılığa önem vermektedir. Yeni Mermer firması mermer ihtiyaçlarına uzun vadeli çözüm üretmektedir. Yeni Mermer firması calacatta mermer ürünlerinin stoktan satışını yapmaktadır.

Yeni Mermer firmasının mermer ürünlerimizi görmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizlerde Yeni Mermer firmasını tercih ederek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz

Editör

Editör

devamı

Yorum Yaz

CAPTCHA code