Sera Gazı Doğrulama Astor Mayer’de!

Sera Gazı Doğrulama Astor Mayer’de!

Sera gazı doğrulama, özellikle endüstri alanında faaliyet gösteren firmalar için çok önemli bir husus. Bunun bilincinde olan Astor Mayer, sera gazı doğrulama alanında hizmet vermektedir.

Sera Gazı Doğrulama ile Sürdürülebilirliğe Katkı

İnsanlığa zararlı iklim değişikliklerine yol açabilen dünya atmosferindeki sera gazı konsantrasyonundaki artışla birlikte, toplumun çeşitli sektörleri (hükümet, şirketler, STK'lar ve diğerleri) sera gazı emisyonlarını azaltmak için kaynakları seferber etti. Sera gazı emisyonlarının azaltılması lehine en iyi bilinen hareket, emisyon azaltma hedefleri belirleyen ve emisyonları azaltmak için piyasa mekanizmalarını tesis eden birkaç ülke tarafından Kyoto Protokolü'nün imzalanmasıydı.

Emisyonların azaltılması veya iklim değişikliğine odaklanan diğer herhangi bir iş stratejisi için kuruluşun sera gazı emisyonları envanterini çıkarması, böylece emisyon kaynaklarını ve ton karbondioksit eşdeğeri cinsinden yıllık katkısını belirlemesi önemlidir. Durum böyle olunca sera gazı doğrulama işlemleri bir adım öne çıkar. Bu alanda uzun senelerden beri hizmet veren Astor Mayer, kuruluşların ve firmaların sera gazı doğrulama işlemlerini yerine getirmekte ve belge hususunda hizmet vermektedir.

Sera Gazı Doğrulama Uygulaması Astor Mayer ile Oldukça Kolay

Çevresel sorumluluk bir moda trendinden daha fazlası haline geldi, artık bir gereklilik. Çeşitli yasal düzenlemelerin yanı sıra sürdürülebilirlik bir tedarikçinin yükümlülüğü olmuştur. Gelecek için iş beklentilerinizi korumak istiyorsanız, bu kritik yönü ele almanız gerekir. Bu nedenle sera gazı doğrulama işlemleri yaptırmanız çok önemli.

Özellikle yüksek düzeyde dikkat çeken bir endişe alanı, sera gazı emisyonlarıdır. Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve işletmeler, emisyonlarını azaltmak için acil eyleme geçilmesi gerektiğini kabul etti. Sonuç olarak, birçok kuruluş artık emisyon envanterlerini hesaplıyor ve operasyonlarından kaynaklanan sera gazı emisyonlarını azaltmak veya ortadan kaldırmak için projeler uyguluyor.

Bu çabaları desteklemek için Astor Mayer, ISO 14064 serisi standartlar ve ilgili protokoller ve gerekliliklere göre sera gazı doğrulama hizmetleri vermektedir. Sera gazı doğrulama, uygunluk, kapsamlılık, tutarlılık, şeffaflık, doğruluk gibi yönetim ilkelerine dayanan, her türlü faaliyet ve sektördeki herhangi bir kuruluş için geçerli olan uluslararası bir standarttır.

 

Editör

Editör

devamı

Yorum Yaz

CAPTCHA code