PCA Sertifikasyon ile Başarılı Akreditasyonlar

PCA Sertifikasyon ile Başarılı Akreditasyonlar

PCA Sertifikasyon ile alanında uzman kadro ile birlikte Pca belgelendirme hizmetleri yapılır. Bu kapsamda sektöründe öne çıkarak yılların tecrübesi ile alanında uzman kadro ile birlikte en iyi hizmetin verilmesi adına çalışır. Daha öncesinde farklı bir adla kurulsa da 2012 yılında isim değişikliği ile birlikte gelen yeni vizyonu doğrultusunda kaliteli hizmet verir. %100 Türk sermayeli bir şirket olması ile ekonomiye de katkı sağlayan şirket uzman kadrosu ile Türkak ve IAS akreditasyonları ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eder. Şirket içerisinde alanında uzman profesyonel denetçiler, eğitmenler ve teknik uzmanlar yer alır. Bu doğrultuda en iyi hizmetlerin verilmesi adına her gün kendisini geliştirmeye devam eder.

Güven ve Dürüstlük İlkesi

PCA sertifikasyon içerisinde tüm hizmetler için güven ve dürüstlük ilkesi benimsenmiştir. Bu doğrultuda çeşitli hizmetler için oldukça güvenilir bir hizmet almak söz konusu olur. Firma hizmetleri kapsamında sistem belgelendirme hizmetleri, muayene hizmetleri, ürün belgelendirme hizmetleri, ISO 31000 risk yönetimi eğitimi ve karbon ayak izi gibi çeşitli hizmetler yer alır. Bilgi güvenliğinin yönetilmesi adına ISO 27001 belgesi gibi çeşitli belgeler firma hizmetleri arasında bulunur. Özellikle kuruluşların kendileri ve müşterilerinin gizli bilgilerini güvende tutması adına ISO 27001 belgesi gibi belgeler büyük önem arz eder. Bu noktada belgelendirme hizmetleri ile öne çıkan PCA Sertifikasyon ile en iyi hizmetin alınması garanti altına alınır.

Belgelendirme Hizmetleri

PCA belgelendirme ile tüm belgelendirme işlemlerinin itina ile yapılması mümkündür. Bu kapsamda helal sertifikasından makine CE belgesine kadar tüm belgelendirme işlemleri yürütülür. Tüm süreçlerde yer alan alanında uzman personel ile dürüstlük ilkelerine bağlı bir şekilde hareket edilir. Bu kapsamda tüm belgelerin doğru bir şekilde verilmesi söz konusudur. Firma kendisini ger gün geliştirmeye devam ederek bu alanda öne çıkmayı başarır. Bu doğrultuda tüm süreçlerde son teknoloji ürünlerin kullanılması ile herhangi bir hata yapılması olasılığının önüne geçilir. Dürüstlük ve güven ilkesinin yanında sunduğu kalite ilkesi ile ISO 27001 belgesi gibi tüm süreçlerde kendi adından söz ettirmeyi başarır.

Editör

Editör

devamı

Yorum Yaz

CAPTCHA code