Karo Deck Uygulamasında Kalite

15.08.2021
Karo Deck Uygulamasında Kalite

Karo deck, kare şeklinde kesilmiş ahşap parkelerdir. Çoğunlukla dış mekanda uygulanır. Dış mekanda uygulanan ahşap parkeler suya, neme, toza karşı dayanıklıdır. Bu sayede özellikle havuz kenarlarında, banyoda veya bahçelerde kullanılır. Farklı kullanım alanı olan parkeler firmamız tarafından hazırlanarak kullanıma sunulmaktadır. Deck Dünyası olarak bilgi ve birikim sahibi ekiple hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini değerlendirerek onlar için en doğru çözümleri sunmaktayız. Özel tasarlanmış ürünlerimizi istenilen zemine kısa sürede uygulayarak geniş kullanım imkanı sunuyoruz.

Karo Deck Nerelere Uygulanıyor?

Karo deck olarak adlandırılan ürün birbirine geçirilen parkelerden oluşmaktadır. Özel ağaçlardan elde edilen ahşap bazı işlemlerden geçer. Kare kesilmiş parkeler zemine uygulanmaktadır. Deck sayesinde zeminde boş alan bırakılmadan zemin ahşapla kaplanır. Farklı alanlara uygulanan bu ürün yüksek kalitede kullanım imkanı sunar. Açık havada kullanım için uygun olan ürün genellikle bahçelerde, havuz kenarlarında, terasta, balkonda kullanılmaktadır.

Villa, otel, hastane, kafe, restoran, banyo gibi farklı alanlarda da kullanılabilir. İstenilen zemine kolaylıkla uygulanan bu ürün istenildiği zaman kolaylıkla çıkarılabilir. Takma ve çıkarma işlemlerinde ürüne herhangi bir zarar verilmez. Deck döşeme öncesinde zemin hazırlanır. Zeminin hazırlanmasında, ürünün döşenmesinde tecrübe sahibi ekibimiz hizmet vermektedir. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmamaktadır.

Karo Deck Sizlere Ne Kazandırır?

Karo deck olarak adlandırılan ürün geniş kullanım alanına sahiptir. Evinizde, ofisinizde, bahçenizde veya terasınızda bu ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Farklı ağaçlardan elde edilen bu ürün birçok avantajı beraberinde getiriyor. 28 mm ile 36 mm arasında kalınlığı değişen ürün, 30 cm x 30 cm ile 50 cm x 50 cm ölçülerde üretiliyor. Ürün dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar aynı kalitede kullanılıyor. Su, nem, toz, darbe gibi etkenlere bağlı olarak kolay zarar görmüyor. Kaymayan ve çizilmeyen yapısı sayesinde estetik görünümünü koruyor.

Kolay sökülen ve takılan özelliği sayesinde istenilen zaman zeminden kaldırılarak temizlenebiliyor ve yeniden zemine uygulanabiliyor. Birçok avantajı bir arada tutan deck, doğru ve uygun fiyat aralığında satışa sunuluyor. Firma olarak bizler aldığımız ölçüler doğrultusunda ürün hazırlıyoruz. Ürünü uygun fiyata satışa sunuyor, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Kaliteli ve güvenilir deck hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Editör

Editör

devamı

Yorum Yaz

CAPTCHA code