Arsanmak Güvencesiyle Sıvı Dolum Makineleri

24.07.2022
Arsanmak Güvencesiyle Sıvı Dolum Makineleri

Sıvı dolum makinesi; günümüzde hemen her sektörde ihtiyaç duyulan ve iş yükünü oldukça hafifleten profesyonel cihazlardır. Yoğunluğu ve gramajı fark etmeksizin sıvıların istenen şişelere doldurulmasını sağlayan sıvı dolum makinesi ürünleri, Arsanmak Makina firmamızın uzun yıllardır endüstriyel makineler alanında vermekte olduğu hizmetler sayesinde sizlerle buluşmaktadır. 

Ambalaj makineleri arasında en çok rağbet gören sıvı dolum makinesi cihazları pek çok alanda kullanılabilmekte olup, kendi içerisinde pek çok farklı türe sahiptir. Bunlar; manuel, otomatik ve yarı otomatik şeklindedir. Bu makine türleri adından da anlaşılabileceği üzere mekanizmanın çalışmasının el ile mi yoksa tam otomatik şekilde mi çalışacağına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Kozmetik, kimyasal, tarım ilaçları, gıda gibi pek çok farklı sektörde ihtiyaç duyulan sıvı dolum makinesi türleri, Arsanmak firmamız tarafından üretilmekte ve hem Türkiye hem de dünya geneline sunulmaktadır. 

Arsanmak Sıvı Dolum Makinesi Özellikleri 

Arsanmak Makina firmasının üstün kalitede ürettiği sıvı dolum makinesi cihazları oldukça işlevseldir. Bu bağlamda hem müşterilerin ihtiyaçları hem de sektöre bağlı olarak pek çok sıvı dolum makinesi türü sağlanmaktadır. Tam sıvı, yarı akışkan, yoğun sıvı gibi pek çok maddenin istenen kaplara aktarılması ve sorunsuz bir üretim sürecinin sağlanması için önemli olan bu cihazların özellikleri ise şu şekildedir: 
•    Mililitre ayarları 
•    Ağırlık ayarı 
•    Debi ayarı 
•    Dolum hızında 6000/dakikaya çıkabilme 
•    Ambalaj hacminde 30 litreye kadar kullanım sağlama
Yukarıdaki listeden de anlaşılabileceği üzere Arsanmak firmamız tarafından sunulan sıvı dolum makineleri, sahip olduğu özellikler sayesinde sıvı ambalajlama gerektiren her sektörde kullanılabilmektedir. 

Arsanmak Sıvı Dolum Makinesi Fiyatları 

Dünyada 70’i aşkın ülkede tercih edilen Arsanmak marka sıvı dolum makinesi ürünlerimiz, endüstriyel alanda beklentileri tam anlamıyla karşılamakta ve her bütçeye uygun olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Fiyatlarımız ise manuel, yarı otomatik ve otomatik makine tercihlerine ve makinenin volümetrik, flowmetreli ve loadcell olmasına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle sıvı dolum makinesi ürünlerimizin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler, firmamızın iletişim numaraları üzerinden bizlerle görüşebilmekte ve ihtiyaçlarını karşılayan cihazlara göre ücretleri öğrenebilmektedir.  

Editör

Editör

devamı

Yorum Yaz

CAPTCHA code